KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11961022
nr 1196 1022
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900. Porträtt av en 1700-talsman. Olja på duk, 75x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 20:07:30
13/8 20:02:31